SEO Checklist (5.2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Enable
bg: Активирай

en: Download
bg: Свали

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Install
bg: Инсталирай

en: Configure permissions
bg: Настрой правата
