SEO Checklist (5.2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Install
bn: ইন্সটল
