SEO Checklist (5.2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Configure permissions
bo: སྤྱོད་དབང་སྒྲིག་འགོད

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
