SEO Checklist (5.2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Enable
ca: Habilita

en: Download
ca: Baixa

en: Configure
ca: Configura

en: Introduction
ca: Introducció

en: Getting started
ca: Començant

en: Install
ca: Instal·la

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: More info
ca: Més informació

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
