SEO Checklist (5.2.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Download
da: Hent

en: Configure
da: Konfigurér

en: Introduction
da: Introduktion

en: Install
da: Installér

en: Create account
da: Opret konto

en: Configure permissions
da: Tilladelser

en: Verifications
da: Verifikationer

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
