SEO Checklist (5.2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Download
el: Λήψη

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Configure permissions
el: Ρύθμιση αδειών πρόσβασης

en: Search engines
el: Μηχανές αναζήτησης

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες
