SEO Checklist (5.2.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Configure
eo: Agordu

en: Configure permissions
eo: Agordu permesojn

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
