SEO Checklist (5.2.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Download
et: Allalaadimine

en: Configure
et: Seadistus

en: Install
et: Paigalda

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Verifications
et: Verifitseerimine

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
