SEO Checklist (5.2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Enable
eu: Gaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Install
eu: Instalatu

en: Create account
eu: Sortu kontua

en: More info
eu: Informazio gehio
