SEO Checklist (5.2.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Introduction
fa: معرفی

en: Getting started
fa: شروع به کار

en: Install
fa: نصب

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: SEO Checklist
fa: چک لیست SEO

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Search engines
fa: موتورهای جستجو

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
