SEO Checklist (5.2.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Download
fi: Lataa

en: Configure
fi: Määrittele

en: Getting started
fi: Aloitus

en: Install
fi: Asenna

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: Configure permissions
fi: Säädä käyttöoikeuksia
