SEO Checklist (5.2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: Download
fr: Téléchargement

en: Configure
fr: Configurer

en: Getting started
fr: Commencer

en: Install
fr: Installer

en: Create account
fr: Créer un compte

en: Keep track of your Drupal Search Engine Optimization tasks.
fr: Gardez une trace de vos tâches d'optimisation pour les moteurs de recherche pour Drupal.

en: Configure permissions
fr: Configurer les droits d'accès

en: Search engines
fr: Moteurs de recherche

en: More info
fr: En savoir plus

en: Verifications
fr: Vérifications

en: Module settings
fr: Paramètres du module

en: Help page
fr: Page d'aide

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
