SEO Checklist (5.2.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Download
gl: Descargar

en: Configure
gl: Configurar

en: Introduction
gl: Introdución

en: Install
gl: Instalar

en: Configure permissions
gl: Configurar permisos

en: Search engines
gl: Motores de busca

en: More info
gl: Máis info
