SEO Checklist (5.2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Enable
he: הפעלה

en: Download
he: הורדה

en: Configure
he: הגדרות

en: Install
he: התקנה

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: More info
he: מידע נוסף
