SEO Checklist (5.2.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Configure permissions
hi: विन्यास अनुमतियाँ

en: More info
hi: अधिक जानकारी

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन
