SEO Checklist (5.2.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Install
hr: Instaliraj

en: Configure permissions
hr: Podesi dopuštenja
