SEO Checklist (5.2.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Download
hu: Letölt

en: Configure
hu: Beállít

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Getting started
hu: Indulás

en: Install
hu: Telepítés

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Configure permissions
hu: Jogosultságok beállítása

en: Search engines
hu: Keresőmotorok

en: More info
hu: További információk

en: Verifications
hu: Megerősítések

en: Help page
hu: Súgóoldal

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
