SEO Checklist (5.2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configure permissions
hy: Կարգավորել արտոնություններ
