SEO Checklist (5.2.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Enable
it: Abilita

en: Download
it: Scarica

en: Configure
it: Configura

en: Introduction
it: Introduzione

en: Install
it: Installa

en: Configure permissions
it: Configura permessi

en: Search engines
it: Motori di ricerca

en: More info
it: Maggiori informazioni

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
