SEO Checklist (5.2.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Configure
ja: 設定

en: Introduction
ja: 序文

en: Getting started
ja: はじめに

en: Install
ja: インストール

en: Create account
ja: アカウントを作る

en: Configure permissions
ja: 権限の設定

en: Search engines
ja: 検索エンジン

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: Create Pathauto patterns
ja: Pathauto パターンを作成
