SEO Checklist (5.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Download
jv: Undhuh

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Install
jv: Dipasang

en: Configure permissions
jv: Konfigurasi kawenangan
