SEO Checklist (5.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Install
ka: დაყენება
