SEO Checklist (5.2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Enable
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Configure
kk: Баптау

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу
