SEO Checklist (5.2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Install
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸು

en: Create account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ
