SEO Checklist (5.2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Download
ku: داگرتن

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Configure permissions
ku: ڕێکخستنی ڕێپێدانەکان
