SEO Checklist (5.2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Install
lt: Įdiegti

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
