SEO Checklist (5.2.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Enable
lv: Iespējot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības
