SEO Checklist (5.2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Enable
oc: Activar

en: Download
oc: Telecargament

en: Configure
oc: Configurar

en: Install
oc: Installar

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès
