SEO Checklist (5.2.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Download
pl: Pobierz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Install
pl: Instaluj

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: Keep track of your Drupal Search Engine Optimization tasks.
pl: Sprawdź postęp swoich zadań SEO

en: SEO Checklist
pl: Lista zadań SEO

en: Configure permissions
pl: Konfiguracja uprawnień

en: Search engines
pl: Wyszukiwarki

en: More info
pl: Więcej informacji

en: Verifications
pl: Weryfikacje

en: Module settings
pl: Ustawienia modułu

en: SEO checklist
pl: Checklista SEO

en: Get a Google account.
pl: Utwórz konto Google.

en: Install Google Analytics module.
pl: Zainstaluj moduł Google Analytics.

en: Download library
pl: Ściągnij bibliotekę

en: Webmaster Tools
pl: Narzędzia Webmastera

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
