SEO Checklist (5.2.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Enable
ps: سالول

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Configure
ps: سازول

en: Install
ps: لګول
