SEO Checklist (5.2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Enable
ro: Activare

en: Download
ro: Descarcă

en: Configure
ro: Configurează

en: Install
ro: Instalare

en: Configure permissions
ro: Configurare permisiuni

en: More info
ro: Mai multe informații

en: Module settings
ro: Setările modulului

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
