SEO Checklist (5.2.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Enable
ru: Включить

en: Download
ru: Скачать

en: Configure
ru: Настроить

en: Introduction
ru: Введение

en: Getting started
ru: Начало работы

en: Install
ru: Установить

en: Create account
ru: Создать учётную запись

en: Keep track of your Drupal Search Engine Optimization tasks.
ru: Следите за исполнением задач поисковой оптимизации (SEO).

en: SEO Checklist
ru: SEO контрольный список

en: Configure permissions
ru: Настройка прав доступа

en: Search engines
ru: Поисковые системы

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Verifications
ru: Проверки

en: Module settings
ru: Настройки модулей

en: Help page
ru: Страница помощи

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
