SEO Checklist (5.2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Enable
sk: Povoliť

en: Download
sk: Prevziať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Getting started
sk: Pokyny pre začiatočníkov

en: Install
sk: Inštalácia

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Configure permissions
sk: Nastaviť oprávnenia

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
