SEO Checklist (5.2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Install
sq: Instalo

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat
