SEO Checklist (5.2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Install
te: స్థాపించు
