SEO Checklist (5.2.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش
