SEO Checklist (5.2.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Download
uk: Завантаження

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Introduction
uk: Вступ

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Install
uk: Встановити

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Search engines
uk: Пошукові системи

en: More info
uk: Розширена інформація

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Verifications
uk: Перевірки

en: Help page
uk: Сторінка довідки

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
