SEO Checklist (5.2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Enable
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Getting started
vi: Bắt đầu

en: Install
vi: Cài đặt

en: Configure permissions
vi: Cấu hình quyền hạn
