SEO Checklist (5.2.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Download
sv: Ladda ned

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Install
sv: Installera

en: Configure permissions
sv: Konfigurera behörigheter

en: Clean URLs
sv: Rena URL:er

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
