SEO Checklist (5.2.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Install
th: ติดตั้ง

en: Configure permissions
th: กำหนดสิทธิ์ของผู้ใช้

en: Clean URLs
th: URL สะอาด
