SEO Checklist (5.2.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Install
id: Instal

en: Configure permissions
id: Konfigurasikan izin

en: Search engines
id: Mesin pencari

en: Clean URLs
id: URL ramah

en: Configure Image Styles
id: Mengonfigurasi Gaya Gambar
