SEO Checklist (5.2.4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Configure
ca: Configura

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Install
ca: Instal·la

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: Sections
ca: Seccions

en: Clean URLs
ca: URLs netes

en: Progress bar
ca: Barra de progrés
