SEO Checklist (5.2.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Download
cs: Stáhnout

en: Configure
cs: Nastavení

en: Install
cs: Instalovat

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: Clean URLs
cs: Čistá URL

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu
