SEO Checklist (8.x-4.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Download
tr: İndir

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Install
tr: Kur

en: Configure permissions
tr: Yetkileri ayarla

en: Search engines
tr: Arama motorları

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
