SEO URLs (pretty URLs) (1.0.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి
