SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Authored by
sv: Författad av

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Allowed content types
sv: Tillgängliga innehållstyper

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
sv[0]: %action genomfördes på @count post.
sv[1]: %action genomfördes på @count poster.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
sv: Ett @entity_type med @field_name %value finns redan.

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
sv[0]: Raderat @count innehållsobjekt.
sv[1]: Raderat @count innehållsobjekt.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
sv[0]: @count innehållsobjekt har inte tagits bort eftersom du inte har de nödvändiga behörigheterna.
sv[1]: @count innehållsobjekt har inte tagits bort eftersom du inte har de nödvändiga behörigheterna.
