SEO URLs (pretty URLs) (1.0.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر
