SEO URLs (pretty URLs) (1.0.5) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Action
uk: Дія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Authored by
uk: Автор

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Allowed content types
uk: Дозволені типи матеріалів

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
uk[0]: %action було застосовано до @count елементу.
uk[1]: %action було застосовано до @count елементів.
uk[2]: %action було застосовано до @count елементів.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
uk: Доступ на виконання дії %action з сутністю @entity_type_label %entity_label відсутній.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
uk: Тип сутності @entity_type з полем @field_name і значенням %value вже існує.

en: Apply to selected items
uk: Застосувати до вибраних позицій

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
uk[0]: Видалено @count матеріал.
uk[1]: Видалено @count матеріали.
uk[2]: Видалено @count матеріалів.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
uk[0]: @count матеріал не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[1]: @count матеріали не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
uk[2]: @count матеріалів не було видалено внаслідок того, що ви не мали необхідних повноважень.
