SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ
