SEO URLs (pretty URLs) (1.0.6) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول

en: Publishing status
ar: حالة النشر

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ar: الـ @entity_type مع  @field_name %value  موجود مسبقا.

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
